Podsumowanie 2022 – Chrobry Głogów

Zobacz co działo się w sportowej spółce w 2022 roku!
podsumowanie 2022 roku w spółce chrobry głogów

W 2022 roku Chrobry Głogów S.A. zrealizował kilka ważnych zadań.

Został zmodernizowany układ pomiaru i dozowania środków chemicznych do wody basenowej w Basenach Zewnętrznych. W ramach tej inwestycji powstał system automatyczny, który nadzoruje pracę 4 sond analizujących i dozujących chlor wolny, całkowity, ph i redox (przejrzystość wody).

W foyer Hali Widowiskowo-Sportowej im. Matuszaka wyremontowane zostały toalety ogólnodostępne damskie.

W pomieszczeniach Centrum Rehabilitacji wymienione zostały okna.

Po kilkunastu latach powstała nowa strona internetowa Spółki. Po raz pierwszy cała oferta została zaprezentowana w przejrzysty sposób. Do tego zaimplementowanych zostało wiele rozwiązań marketingowych – blog, aktualności czy możliwość prowadzenia listy mailowej.

W 2022 roku Chrobry Głogów pozyskał środki zewnętrzne:

W sezonie 2021/22 Chrobry Głogów był klubem, który jako jeden z najlepszych promował młodzież w rozgrywkach Fortuna I Ligi. W klasyfikacji Pro Junior System zajął 2 miejsce z 6903 punktami. Przełożyło się to na uzyskanie 1.553.992 zł oraz promocję wychowanka Klubu, który przeniósł się do Ekstraklasowej Lechii Gdańsk.

W ramach Tarcz Antykryzysowych PFR Chrobry Głogów S.A. otrzymał 945.000 zł

W 2022 roku Chrobry Głogów S.A. brał udział w projektach dofinansowujących infrastrukturę sportową, które organizowało Ministerstwo Sportu i Turystyki:

  • Sportowa Polska – III etap przebudowy kompleksu treningowego Piastów – 6,8 mln zł, wniosek jest na etapie uzupełnienia dokumentów papierowych i ostatecznej decyzji.
  • Program Rozwoju Infrastruktury Piłkarskiej: budowa boiska zadaszonego na terenie Basenów Zewnętrznych – 1 622 584 zł, wniosek złożony
    • Remont III płyty ze sztuczną nawierzchnią – 3 151 120 zł, wniosek złożony.

Nadesłane przez: Chrobry Głogów S.A.