Filmowe ferie w teatrze

Przez cały tydzień, codziennie rano będą wyświetlane filmy dla dzieci!
finał konkursu fotograficznego Głogów moje miasto wręczenie nagród w teatrze i wernisaż prac dzieci

W drugi tydzień ferii w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa odbędą się FILMOWE FERIE! Od poniedziałku do piątku, codziennie o 10:00, wyświetlane będą przepiękne filmy dla dzieci!

20.02 poniedziałek o 10:00
„YUKU I MAGICZNY KWIAT”
Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!

21.02 Worek o 10:00
„MECZ O WSZYSTKO”
Dylan wraz z przyjacielem Youssefem przygotowuje się do turnieju piłki nożnej – nic innego się dla niego nie liczy. Jego treningi przerywa nieszczęśliwy wypadek. Czy chłopiec wróci na boisko i sięgnie po wymarzony puchar?

22.02 środa o 10:00
„PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU”
Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

23.02 czwartek o 10:00
„NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA”
Wrogowie, mysz i lis trafiają do zwierzęcego nieba. Nie ma tam naturalnych instynktów, więc zostają najlepszymi przyjaciółmi, po powrocie na ziemię chcą nadal się przyjaźnić, ale wracają w zamienionych.

Więcej o filmie:
24.02 piątek o 10:00
„JAK OCALIĆ SMOKA”
Dziewięcioletnia Gina zaprzyjaźnia się z nowonarodzonym smokiem, razem zdemolują Boże Narodzenie.