Nie daj się okraść przez internet – szkolenie dla seniorów

„Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”
iphon w rękach seniora pixabay

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów do udziału w webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych”. Webinarium odbędzie się
on-line.

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, szczególnie ataków skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.

Webinarium przeznaczone jest dla seniorów, aby zwiększyć świadomość i uwrażliwić tę grupę społeczną na zagrożenia występujące w Internecie.

Harmonogram czasowy:
Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 16:45.
Rozpoczęcie webinarium o 17:00.
Webinarium zakończy się o 18:00

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 19 stycznia 2023 r.

🔀 W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

🔀 Wszelkie pytania dotyczące organizacji webinarium należy kierować na adres cedur@knf.gov.pl w tytule wiadomości podając tytuł i datę wydarzenia.

PROGRAM 20 stycznia 2023 roku (piątek):

16:45-17:00 Logowanie uczestników
17:00-17:25 Jak nie dać się okraść w Internecie – dobre praktyki cyberbezpieczeństwa
Paweł Piekutowski – kierownik
Departament Cyberbezpieczeństwa
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
17:25-17:45 Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego telefonu – sposoby działania cyberoszustów
Michał Strzelczyk – główny specjalista
Departament Cyberbezpieczeństwa
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
17:45-18:00 Pytania i odpowiedzi

Nadesłane przez: UKNF. Zdjęcie: pixabay