EKO Głogów: Czas pracy i zabawy

Krótka historia o tym, że we wszystkim trzeba mieć umiar…
gpk 16x9

Gdyby ktoś chciał robić porządki w ostatni dzień roku, to musi wiedzieć, ze 31 grudnia PSZOK-i czynne będą krócej. Odpady przyjmowane będą w godzinach od 8.00-12.00. Zachęcam jednak do odwiedzenia PSZOK-ów już w styczniu, wówczas pracować będą, jak zwykle, czyli w godzinach od 10.00-18.00 (poniedziałek-piątek) oraz od 8.00 do 16.00 (sobota).

Namawiam do tego, aby ostatni dzień roku spędzić w gronie przyjaciół, podczas zabawy. Oczywiście z tą zabawą też trzeba uważać. Doskonale wie o tym pewien Turek, który swego czasu dołączył do grupy poszukiwawczej, która poszukiwała …właśnie jego. Początkowo nie zdawał sobie sprawy, że poszukuje siebie. Dzień wcześniej poszedł, co tu dużo mówić, pić z przyjacielem do lasu. Jego żona zgłosiła zaginięcie, gdy nie wrócił do domu, a jego przyjaciel powiedział, że odszedł pijany. Wezwano żandarmerię i wojsko. Delikwent natknął się rano na grupę poszukiwawczą i postanowił pomóc. Zorientował się, że chodzi o niego, gdy zaczęli nawoływać jego imię. Powiedział, że chodzi o niego, ale nikt mu nie uwierzył. Rozpoznał go dopiero przyjaciel, który również był w grupie poszukiwawczej.

Życzę zdrowia i pomyślności w Nowym Roku! Dużo zieleni, czystego powietrza, spokoju ducha i grupy przyjaznych ludzi wokół Was! Oby zawsze byli blisko!

tekst: Rafał Sikora, GPK Głogów