Kliniki leczenia niepłodności wybrane

Konkurs ofert na wybór kliniki zapłodnienia in vitro rozstrzygnięty
noworodek na rękach u mamy pixabay

Informujemy o rozstrzygnięciu konkursu ofert na wybór realizatora programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów w latach 2022-2025”

W odpowiedzi na ogłoszony przez Prezydenta Głogowa konkurs wpłynęły 4 oferty. Dwóch oferentów nie spełniło warunków określonych w ogłoszeniu konkursu w związku z czym ich oferty zostały odrzucone.

W wyniku przeprowadzonego przez komisję konkursową postępowania, Prezydent Miasta Głogowa dokonał wyboru 2 oferentów, którzy będą realizatorami ww. programu w  Gminie Miejskiej Głogów, tj.:

– IVI sp. z o. o,  ul. J. H. Dąbrowskiego 77 a, 60-529 Poznań -Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian 4

INVICTA Sp. z o.o. ul. Polna 64, 81-740 Sopot – Klinika Leczenia Niepłodności oddział WROCŁAW ul. Grabiszyńska 186/1B 53-255 Wrocław.

Po podpisaniu umów z klinikami głogowianie będą mogli skorzystać z miejskiego programu leczenia niepłodności już w styczniu 2023 roku.

O PROGRAMIE LECZENIA IN VITRO PISALIŚMY TUTAJ.

Zdjęcie: pixabay