Jak nosić dziecko – warsztat dla mam

Warsztat ma charakter charytatywny!
jak nosić dziecko plakat warsztaty dla mam

Warsztat jest skierowany do kobiet: w ciąży, planujących ciążę oraz dla mam niemowląt. Spotkanie poprowadzą: fizjoterapeutka Marta Plewko i trener medyczny Karolina Wójcik.

To warsztat dla przyszłych i młodych mam dotyczący bezpiecznej pielęgnacji noworodka i niemowlaka (jak podnosić, jak kąpać, jak karmić). Warsztat będzie poprowadzony dwutorowo: bezpieczeństwo dziecka oraz bezpieczeństwo mamy.

opisuje Karolina Wójcik.

Marta Plewko wyjaśni, jak prawidłowo nosić, karmić oraz kąpać noworodka i niemowlaka, by nie zaburzać jego rozwoju. Z kolei Karolina Wójcik podpowie mamom jak zabezpieczyć swoje ciało podczas pełnienia opieki nad noworodkiem, by uniknąć dolegliwości związanych z bólem szyi, kręgosłupa czy pogłębiającymi się wadami postawy.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia o godz. 10.00. Miejsce zostanie podane po zamknięciu zapisów.

Warsztat ma charakter charytatywny!

By wziąć udział w warsztacie, należy przekazać darowiznę w kwocie minimum 50zł na leczenie i rehabilitację Dominiki i Alicji Werwińskich. Dane do przelewu:
Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
nr konta:
84 1090 2079 0000 0001 1700 5183
W tytule: darowizna dla Alicji i Dominiki. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres: info@strongholdgym.pl

Marta Plewko, mgr fizjoterapii, Certyfikowany Terapeuta metody NDT-Bobath, na co dzień zajmuje się rehabilitacją dzieci i niemowląt.

Karolina Wójcik, trener medyczny, Ekspert od aktywności kobiet w ciąży i po porodzie, na co dzień prowadzi treningi personalne i grupowe.

Więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/661235722279990/?ref=newsfeed