Zbiórka dla Dzielnych Pacjentów z kliniki onkologicznej

Zobacz, jak można pomóc!
Paulina i Mateusz Kaczmarczyk akcja podaruj prezent

Organizatorami i pomysłodawcami akcji #PodarujPrezent są Paulina Kaczmarczyk razem z mężem Mateuszem oraz przyjacielem Kamilem Gorowym.

Akcję organizujemy już po raz trzeci. Jestem byłą pacjentką Ponadregionalnego Centrum Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu, przez to jestem emocjonalnie związana z tym miejscem. Gdy tylko mam możliwość, staram się pomóc dzielnie walczącym o zdrowie pacjentom. Kilkoro dzieci z naszego miasta, również jest pacjentami kliniki. W ubiegłym roku także ich obdarowaliśmy zabawkami. 

mówi Paulina Kaczmarczyk.

W działaniach wspiera ich dyrektor Instytutu Humanistycznego PWSZ w Głogowie, dr Izabela Rutkowska.

Dzięki uprzejmości pani Rutkowskiej możemy gromadzić podarunki w budynku PWSZ, na portierni, gdzie jest główny punkt zbiórki. 

dodaje Paulina.

Do akcji dołączają placówki oświatowe oraz małe przedsiębiorstwa z Głogowa oraz okolicznych miejscowości. Prezenty można dostarczać bezpośrednio także na portiernię do PWSZ. 

Zbiórka trwa do 9 grudnia!

Zbierają różnego rodzaju zabawki – gry, klocki, lalki, samochody, przybory plastyczne, książki itp.  Warunkiem jest, aby prezenty były nowe, ponieważ trafiają do dzieci, przebywających w sterylnych warunkach.

Informacje i zdjęcia nadesłane przez organizatorów akcji.