Zostań wolontariuszem WOŚP!

Rejestracja ruszyła już w poniedziałek i odbywa się wyłącznie internetowo.
WOŚP w Głogowie, przygotowania do finału

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

W Głogowie został utworzony Sztab przy Miejskim Ośrodku Kultury. Jego numer to #2024 i takiego należy szukać przy rejestracji.

Rejestracja wolontariuszy ruszyła 21.11.2022 i odbywa się wyłącznie internetowo przez portal: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/. Małoletnich rejestrują rodzice lub opiekunowie prawni.

Liczba miejsc jest ograniczona, Fundacja przyznała Sztabowi przy MOK-u stu pięćdziesięciu wolontariuszy. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc. W związku ze zmianami wprowadzonymi przez WOŚP akceptacja i weryfikacja może potrwać kilka dni. Przypominamy, że wolontariusze do lat 16 muszą kwestować pod opieką osoby dorosłej.

Szefowa Sztabu Agnieszka Lewandowska zachęca głogowskie firmy do zakładania firmowych puszek stacjonarnych, które mogą funkcjonować już od 10.12.2022 do samego Finału WOŚP. W tym celu należy wybrać opiekuna puszki i zarejestrować się na portalu: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/  jak wolontariusz, a następnie wybrać rejestrację firmy.

Instytucje takie jak biblioteki, szkoły, świetlice również mogą zbierać od połowy grudnia do końca stycznia i w tym celu zakładają sztabowe puszki stacjonarne bezpośrednio w Sztabie w Klubie Mayday. W tym celu zainteresowane instytucje proszone są o kontakt:
mok_glogow1@wp.pl, tel. 885 802 801.