Przetarg na wynajem lokali użytkowych

Sprawdź ofertę Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej
grafika Urzędu miejskiego w Glogowia informujemy przetarg

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie, ul. Poczdamska 1 ogłasza przetarg ustny na wynajem wolnych lokali użytkowych według poniższego zestawienia                    

Przetarg odbędzie się w dniu 23.11.2022 r.

Ofertę cenową podwyższoną o co najmniej 10% wobec stawki wywoławczej należy złożyć do dnia 23.11.2022 r., do godz. 900 w skrzynce podawczej w wejściu do siedziby Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie przy ul. Poczdamskiej 1 w Głogowie lub przesłać zeskanowaną ofertę e-mailem na adres: przetargi@zgm.glogow.pl.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 23.11.2022 r., od godz. 930

Przetargiem objęto lokale:

 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Przemysłowej 31. Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 69,30 m2. Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Poczdamskiej 1. Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 100,97 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Sikorskiego 19 (przychodnia). Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 18,76 m² (w tym część wspólna 4,59 m2). Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz                        wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Sikorskiego 22. Lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 26,00 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
 • Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Norwida 1.

– Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku o powierzchni 67,00 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.

– Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku o powierzchni 106,10 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.

 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Obrońców Pokoju 26. Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 18,06 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. 1-go Maja 25a. Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 10,94 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.

LINK DO PRZETARGU – KLIKNIJ TUTAJ

Lokale użytkowe przeznaczone są na działalność:

 1. Handel i usługi – cena wywoławcza 16,50 zł/1m2 (netto),
 2. Stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, działalność oświatowa, kulturalna, polityczna administracja publiczna, sportowe spółki akcyjne nienastawione na zysk mające swoją siedzibę i działające na terenie Gminy Miejskiej Głogów – cena wywoławcza 5,50 zł/1m2 (netto),
 3. Kościoły i związki wyznaniowe – cena wywoławcza 2,10 zł/1m2 (netto).

  Lokale użytkowe można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z przedstawicielem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie p. Marceliną Bełza, tel. 503-016-155.