Fimożarcie w Centrum Kultury MOK

„Ennio” to prezent dla fanów utworów Morriconego!
na zdjęciu widnieje projektor

W najbliższą środę, 9 listopada, w ramach cyklu FILMOŻARCIE prezentowany będzie film ENNIO.

Bilety: 15 zł/os. W sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta MOK oraz na www.ekobilet.pl. Początek o godzinie 19.00.

O filmie:

Reżyseria i scenariusz: Giuseppe Tornatore. Zdjęcia: Giancarlo Leggeri, Fabio Zamarion

OBSADA: Ennio Morricone, Clint Eastwood, Quentin Tarantino, John Williams, Hans Zimmer, Terrence Malick, Wong Kar-Wai, Bernardo Bertolucci

Gatunek: dokumentalny

Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również uwielbiana przez międzynarodową publiczność legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®. „Ennio” jest żywiołowym portretem geniusza, nakreślonym przez wiernego przyjaciela i znakomitego reżysera. Giuseppe Tornatore zaprasza nas w wyjątkowo osobistą podróż po prywatnym i artystycznym życiu wspaniałego kompozytora. Towarzyszą nam w niej wspominający go artyści i reżyserzy, tacy jak Bernardo Bertolucci, Clint Eastwood, Bruce Springsteen, Quentin Tarantino, John Williams czy Wong Kar Wai, ale przede wszystkim wtóruje nam niezapomniana filmowa muzyka Mistrza. W końcu, historia jego życia to historia kina.

„Ennio” to prezent dla fanów utworów Morriconego i wszystkich produkcji, do których stworzył niepowtarzalną muzykę. MOK zaprasza na głębokie filmowe doznanie pod batutą Mistrza!

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie.