Prezydent: dziękuję głogowianie!

Zakończyły się tegoroczne spotkania z mieszkańcami.
grafika podziękowania od prezydenta Głogowa za obecność na spotkaniach z mieszkańcami

Zakończyły się tegoroczne spotkania prezydenta Głogowa z mieszkańcami. Ostatnie odbyło się wczoraj (25 października) w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny.

Odbyły się cztery spotkania, na których prezydent przekazywał najważniejsze informacje o zakończonych, trwających i planowanych inwestycjach oraz o zasadach Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy zadawali także pytania.

Najczęściej głogowianie pytali o remonty chodników, zwiększenie ilości miejsc parkingowych, programy zdrowotne oraz zieleń miejską.

– Spotkania z mieszkańcami to mój pomysł, organizujemy je od pierwszego roku mojej pracy na rzecz Głogowa. Nie wyobrażam sobie nie mieć kontaktu z mieszkańcami. Spotkania są bardzo budujące, poznajemy także potrzeby głogowian, śmiało mówią o tym co im się podoba, a co się nie podoba w mieście. Taki kontakt to także inspiracja dla mnie i moich służb. Dziękuję mieszkańcom, że znaleźli czas by spotkać się i porozmawiać o Głogowie – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

W spotkaniach uczestniczyli także przedstawiciele Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, policji oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze.