Drugie spotkanie prezydenta z mieszkańcami

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 11 na os. Kopernika.
grafika spotaknia z mieszkańcami20.10.2022 SP11

Zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie prezydenta Głogowa z mieszkańcami. Spotkanie odbędzie się 20 października w Szkole Podstawowej nr 11, ul. Gwiaździsta 2 na os. Kopernika, o godz. 17:15.

grafika spotaknia z mieszkańcami20.10.2022 SP11

Spotkanie dedykowane jest mieszkańcom ulic: Andromedy, Brzeska, Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Galileusza, Generała Andersa, Generała Maczka, Generała Skalskiego, Generała Urbanowicza, Grodzieńska, Gwiaździsta, Herkulesa, Jałowcowa, Jesienna, Jodłowa, Kasztanowa, Keplera, Kosmonautów Polskich od Nr 1 do Nr 127A, Krzemieniecka, Lipowa, Lwowska, Łucka, Malinowa, Modrzewiowa, Neptuna, Nowogródzka, Ogrodowa, Okrężna, Oriona, Paulinów, Perseusza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plutona, Samborska, Sosnowa, Stanisławowska, Świerkowa, Tarnopolska, Wileńska.

Na spotkaniu obecni będą także przedstawiciele policji, Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Do nich także można kierować pytania.

Pierwsze spotkanie odbyło się w ubiegłym tygodniu (13 października) w Ratuszu. Prezydent Rafael Rokaszewicz przedstawił mieszkańcom najważniejsze inwestycje w mieście, te zrealizowane, w trakcie prac i w planach. W drugiej części skupił się na budżecie obywatelskim. Trzecia część to pytania od mieszkańców.

Terminarz spotkań:

20 października – Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gwiaździsta 2,
24 października – Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Morcinka 2,
25 października – Miejskie Centrum Wspierania Rodziny, Folwarczna 7.

WSZYSTKIE SPOTKANIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 17:15.

plakat informacyjny o spotkaniach z mieszkańcami Porozmawiajmy o Głogowie zaprasza Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa

Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska