Konkurs dla uczniów z siódmych klas

Trivia – rywalizacja, zabawa, sprawdzenie wiedzy i umiejętności
uczniowie klas siódmych podczas konkursu Trivia

Konkurs adresowany jest do uczniów klas siódmych szkół podstawowych. Drużyna, wytypowana przez szkołę, musi się składać z trzech osób. Konkurs odbędzie się w formie turnieju wielozadaniowego.

Drużyny rywalizować będą w konkurencjach teoretycznych (wiedza ogólna z tematów: geografia Polski i świata, przyroda, wielcy odkrywcy, sztuka przetrwania) oraz praktycznych (rozpoznawanie flag państwowych, grzybów i drzew leśnych; budowa samolotu z papieru itp.) Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród nastąpi po zakończeniu Gry Terenowej, która zaplanowana jest dla uczestników Trivii jako dodatkowa niepunktowana atrakcja.

informuje Agnieszka Błaszczyk z miejskiej biblioteki.

Zgłoszenie drużyny powinno nastąpić do 17 października do godz. 15.00: telefonicznie (76 8347129 lub kom. 666041085) albo pocztą elektroniczną (filia3@mbp.glogow.pl lub grendel1@tlen.pl).

Konkurs odbędzie się 20 października w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie. Początek o godz. 8.15.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 76 8347129.

Zadanie realizowanie jest w ramach zadania: „Literackie Everesty, spotkania z książka górską i podróżniczą” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie