Rusza rejestracja do poradni endokrynologicznej

W ramach programu przyjęte zostaną 434 osoby
na zdjęciu punkt rejetracji w Głogowskim Szpitalu Powiatowym

Poradnia działa w ramach programu „Profilaktyka chorób tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna na terenie Gminy Miejskiej Głogów”, który realizowany jest w Głogowskim Szpitalu Powiatowym.

Program skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów, którzy nie korzystali z poprzednich edycji programu w latach od 2018 do 2021, za wyjątkiem osób, które otrzymały zalecenia do kontroli ze względu na zmiany chorobowe.

W ramach programu każdy Pacjent będzie miał wykonane badania: TSH, FT4, USG tarczycy wraz z konsultacją lekarza specjalisty endokrynologa lek. Marka Jurczyka, otrzyma również zalecenia do dalszego postępowania w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Rejestracja do programu odbywać się w trybie „bez skierowania”.

Rejestracja na wizyty w dniach 24, 26, 28 października 2022 r. oraz 3, 4 i 9 listopada 2022 r. odbywać się będzie od 10 października 2022 r., w godzinach od 8.00 do 14.00.

Przypominamy, że program skierowany jest tylko do mieszkańców Głogowa dlatego przed badaniem pacjent zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego potwierdzającego zamieszkanie na terenie Gminy Miejskiej Głogów.

Program finansowany jest przez Gminę Miejską Głogów i KGHM Polska Miedź S.A.