Wyjazdowe derby SPS Chrobry Głogów

Kibice już gotowi do dopingu i zapraszają na pierwszy domowy mecz siatkarzy!
flaga klubu kibica SPS chrobry Głogów

1 października SPS Chrobry Głogów rozegra mecz trzeciej kolejki Tauron 1. Liga. Będzie to dopiero drugie meczowe starcie w sezonie, bo spotkanie domowe z KRISPOL Września zostało przełożone.

Pomarańczowo-Czarni zmierzą się na wyjeździe z Astrą Nowa Sól, która na swoim koncie ma 3 punkty po jednym rozegranym meczu więcej. SPS Chrobry Głogów zapisał w tabeli 1 punkt po meczu z Legią Warszawa zakończonym tie-breakiem (3:2).

Mecz z nowosolskimi Koliberkami były zawsze emocjonujące dla kibiców obu drużyn. Jak zapowiadają kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów – dadzą z siebie wszystko, by wesprzeć drużynę.

– Zrobimy co w naszej mocy by pokazać drużynie wsparcie! Doping to dla nas frajda, choć po tym meczu spodziewamy się zdartych gardeł i zakwasów od walenia w bębny. Jesteśmy z drużyną w tej walce z Astrą – mówią kibice SPS.

Skład drużyny SPS Chrobry Głogów, którą prowadzi trener Dominik Walenciej. Drugim trenerem jest Daniel Dłużniakiewicz, statystykiem jest Szymon Kostecki:

Pierwszy domowy mecz głogowianie rozegrają u siebie 8 października. Podejmą drużynę z Krakowa. Mecz o godz. 18:00, wstęp bezpłatny.

– Serdecznie zapraszamy na mecz naszej drużyny! Emocje gwarantowane jak zawsze. Nasze nowe trybuny czekają na głogowian i kibiców gości. Przypomnijmy, że zostały zamontowane na hali w SP3 dzięki budżetowi obywatelskiemu. W ramach projektu okna hali zostały oklejone specjalną folią, dzięki której słońce nie oślepia. Na oknach od strony zachodniej będą zamontowane jeszcze rolety – mówią kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów.

Grafika: SPS Chrobry Głogów