Zakończenie Lata – zobacz PROGRAM!

Serdecznie zapraszamy na trzy dni koncertów!
grafika zakończenie lata w Głogowie 2022

Od 9 do 11 września będziemy w rytm muzyki żegnać lato. To trzy dni koncertów na Placu Festynowym, imprezy towarzyszące i inne atrakcje!

– Serdecznie zapraszam na tradycyjne już muzyczne zakończenie lata. Oferta jest różnorodna muzycznie i nie powinno być kłopotów z nudą w domu. Zapraszam na Plac Festynowy by wspólnie pożegnać lato – mówił na konferencji prasowej Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

9 września (piątek) to dzień rapu. Na scenie wystąpią: DJ NAMBEAR, O.S.T.R, Jacuś, WAC TOJA. Rozpoczęcie koncertów – godz. 19:00.

10 września (sobota) to dzień muzyki discopolo. Na scenie wystąpią: DJ PARTY, BAZYLEEK, ZAJEFAJNI, MARKUS P i ETNA. Początek koncertów o godz. 18:00.

11 września (niedziela) to przeboje! Na scenie wystąpią Szkoła Muzyki Rozrywkowej MUSIC INTRO z repertuarem przebojów. Po niej głogowska CHMURA, a potem HORACY & DŻENTELMENI z przebojami zespołu DŻEM. Na koniec SARA NOWAK w hołdzie zespołowi MAANAM. Start koncertów o godz. 17:00.

Podczas koncertów będzie wesołe miasteczko, animacje dla najmłodszych, stoiska gastronomiczne i browary rzemieślnicze.

Imprezy towarzyszące:
10 września – WRAK RACE – od godz. 7:00 do 18:00 tereny przy ul. Łąkowej.
10-11 września – POCZUJ PIŁKARSKIE EMOCJE – przy współpracy z firmami VISA oraz Mbank. Miejsce: Park Słoneczny na os. Kopernik od godz. 10:00 do 18:00. Wstęp wolny.

– W tym czasie Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na cykl imprez w ramach 38. Głogowskich Spotkań Jazzowych. W głogowskiej Kolegiacie – 11 września – będzie można posłuchać koncertu w ramach programu Wratislavia Cantans „Władza i namiętność”. Serdecznie zapraszam – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Koncert w Kolegiacie rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny.

O Głogowskich Spotkaniach Jazzowych pisaliśmy TUTAJ.


Grafika: Studio Siwek