Dokończenie prac przy budowie hospicjum – otwarcie ofert

Sprawdź szczegóły po otwarciu ofert w przetargu na dokończenie prac budowlanych
wizualizacja hospicjum w Głogowie, tereny do wypoczynku

Do przetargu na dokończenie prac przy budowie głogowskiego hospicjum wpłynęła jedna oferta. Kwota nie przekracza tej zaplanowanej w budżecie miasta.

Oferta Konsorcjum Firm, którego liderem jest firma „Wynajem Maszyn i Urządzeń Budowlanych Katarzyna Wiśniewska” opiewa na 12.953.302,44 złotych i jest niższa niż zaplanowana w Wieloletniej Prognozie Finansowej. W WPF zapisano 13.402.211,40 złotych.

Przypomnijmy, że na dokończenie prac przy budowie hospicjum miasto pozyskało
ponad 10 i pół miliona złotych z programu Polski Ład.

Zakres prac końcowych obejmuje wykonanie robót wykończeniowych w segmentach budynku hospicjum, które m.in. mieszczą strefę oddziału zamkniętego hospicjum składającego się z pokoi pensjonariuszy z łazienkami, izolatek, świetlicy – jadalni, dyżurek pielęgniarek wraz z pomieszczeniami przygotowania leków, gabinetów lekarzy, rehabilitanta, psychologa oraz gabinetu zabiegowego, pomieszczeń socjalnych, brudowników, pomieszczeń porządkowych oraz magazynów. Pokoje pensjonariuszy będą jedno i dwuosobowe i będą połączone łazienką. Jedna łazienka z wanną jezdną wózkiem do pielęgnacji pacjentów leżących oraz druga w części tzw. izby przyjęć z gabinetem lekarskim.

W części ogólnodostępnej zlokalizowana będzie recepcja, pomieszczenia administracyjne, sala konferencyjna, pokój wolontariuszy, kaplica z zapleczem, pokoje gościnne z łazienkami, pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. W budynku hospicjum będzie kuchnia, garaż dla karetek i pomieszczenia techniczne.

Tak będzie wyglądać głogowskie hospicjum:

wizualizacja hospicjum w Głogowie, tereny do wypoczynku
hospicjum projekt

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
– wykonanie kompletnych instalacji wewnętrznych w tym: wody, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, ogrzewania, wentylacji, gazów medycznych,
– wykonanie ścianek działowych wraz z montażem stolarki wewnętrznej,
– wykonanie posadzek i podłóg oraz okładzin ścian,
– dostawę i montaż wyposażenia wymagającego zainstalowania,
– wykonanie zagospodarowanie terenu wokół obiektów tj. drogi dla obsługi obiektu, chodników, parkingów wraz z uzbrojeniem i oświetleniem zewnętrznym oraz robót zieleniarskich,
– uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przedmiotu zamówienia.

Zakres prac końcowych budowy hospicjum będzie współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład.