Przetarg na ukończenie budowy hospicjum

Budowa budynku Hospicjum w Głogowie wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą – zobacz szczegóły!
wizualizacja-hospicjum-w-Glogowie

Do 26 sierpnia można składać oferty do przetargu na prace związane z końcowym etapem budowy hospicjum w Głogowie –  Budowa budynku Hospicjum w Głogowie wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą.

30.04.2022-budowa-hospicjum-w-Glogowie-Studio-Siwek
Budowa hospicjum kwiecień 2022
budowa hospicjum w Głogowie widok z drona, Studio Siwek
Budowa hospicjum lipiec/sierpień 2022
wizualizacja-hospicjum-w-Glogowie
Wizualizacja hospicjum

-Zakres prac końcowych obejmuje wykonanie robót wykończeniowych w segmentach budynku hospicjum, które m.in. mieszczą strefę oddziału zamkniętego hospicjum składającego się z pokoi pensjonariuszy z łazienkami, izolatek, świetlicy – jadalni, dyżurek pielęgniarek wraz z pomieszczeniami przygotowania leków, gabinetów lekarzy, rehabilitanta, psychologa oraz gabinetu zabiegowego, pomieszczeń socjalnych, brudowników, pomieszczeń porządkowych oraz magazynów. Pokoje pensjonariuszy będą jedno i dwuosobowe i będą połączone łazienką. Jedna łazienka z wanną jezdną wózkiem do pielęgnacji pacjentów leżących oraz druga w części tzw. izby przyjęć z gabinetem lekarskim – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

W części ogólnodostępnej zlokalizowana będzie recepcja, pomieszczenia administracyjne, sala konferencyjna, pokój wolontariuszy, kaplica z zapleczem, pokoje gościnne z łazienkami, pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. W budynku hospicjum będzie kuchnia, garaż dla karetek i pomieszczenia techniczne.

Przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 
– wykonanie kompletnych instalacji wewnętrznych w tym: wody, kanalizacji sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, ogrzewania, wentylacji, gazów medycznych,
– wykonanie ścianek działowych wraz z montażem stolarki wewnętrznej,
– wykonanie posadzek i podłóg oraz okładzin ścian,
– dostawę i montaż wyposażenia wymagającego zainstalowania,
– wykonanie zagospodarowanie terenu wokół obiektów tj. drogi dla obsługi obiektu, chodników, parkingów wraz z uzbrojeniem i oświetleniem zewnętrznym oraz robót zieleniarskich,
– uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przedmiotu zamówienia.

wizualizacja-hospicjum-w-Glogowie2

LINK DO PRZETARGU – KLIKNIJ TUTAJ

Zakres prac końcowych budowy hospicjum będzie współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Zdjęcia: Studio Siwek