Zmiana terminu i miejsca koncertu Fontanny Klasyki!

Pogoda pokrzyżowała plany
uwaga mieszkańcy - grafika-Katarzyna Brzezińska

20 sierpnia na Bulwarze Nadodrzańskim miał odbyć się koncert z cyklu Fontanny Klasyki. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zapadła decyzja o zmianie terminu koncertu. Koncert odbędzie się 3 września w Parku Słowiańskim o godzinie 19.00.

Natomiast zaplanowany na 20 sierpnia wernisaż poplenerowy prac malarskich powstałych w ramach pleneru malarskiego im. Telemacha Pilitsidisa odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 18:00, w Zamku w Czernej. (adres: Zamkowa 1, 67-231 Czerna).

FONTANNY KLASYKI – ELEGANCKO I Z HUMOREM: AllDęte.

AllDęte to rasowy polski brass band, wyróżniający się ze względu na skład, styl i repertuar. Muzycy zespołu to wspaniali instrumentaliści, których oprócz przyjaźni łączy chęć wspólnego koncertowania oraz tworzenie czegoś nowego na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma za sobą wiele koncertów w polskich miastach na wielu imprezach (m.in. Warszawa, Lublin, Sandomierz, Częstochowa, Gliwice, Zawiercie, Katowice, Wrocław) ale także za granicą (Czechy, Chorwacja).

AllDęte to przede wszystkim doświadczenie, elegancja i profesjonalizm w każdym calu. W repertuarze zespołu znajduje się głównie autorski repertuar, zapowiadający nową płytę, której premiera planowana jest na jesień 2022, utwory z pierwszej płyty oraz covery światowych hitów w nowych aranżacjach. Ten zróżnicowany repertuar i oryginalny styl to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianej imprezy z AllDęte.