Przerwa technologiczna w Pływalni Chrobry od 1 do 15 sierpnia

Chrobry Głogów wykorzysta przerwę w dostawie ciepła do miasta na przeprowadzenie napraw, konserwacji i modernizacji w Pływalni Chrobry i Strefie Saun.
2021-05-21 Pływalnia Chrobry Głogów (fot. M. Kaczmarek) (4)

Od 1 do 15 sierpnia Pływalnia Chrobry i Strefa Saun będą nieczynne z powodu przerwy technologicznej.

W trakcie przerwy przeprowadzimy naprawy, modernizacje i konserwacje, które skupią się na natryskach w Pływalni, podbaseniu, sufitach i ścianach w Strefie Saun, podłodze w grocie solnej, malowaniu i czyszczeniu

wymienia Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.

Do ponownego korzystania z odświeżonej Pływalni Chrobry zaprasza od 16.08.

Nawet jeśli ciepło pojawi się w Głogowie wcześniej, Pływalnia będzie zamknięta do 15.08 z kilku powodów: część prac będzie trwała przez cały okres zamknięcie obiektu, a część jest kilkuetapowa i aby przejść dalej, spółka musi wykonać wcześniejsze działania.

Nie jesteśmy też w stanie nagrzać wody z dnia na dzień na tyle, aby można było spełnić wymagania sanitarne. To potrwa kilka dni

dodaje Kaczmarek.

Cały czas w budynku Pływalni czynny będzie Pomarańczowo-Czarny Sklepik, gdzie można kupić ubrania i gadżety dla kibica Chrobrego.

Gdy Pływalnia będzie zamknięta, Chrobry zaprasza do korzystania z Basenów Zewnętrznych, które są czynne codziennie od 10:00 do 20:00.