Głogów – moje miasto w obiektywie

Przedszkole Publiczne nr 21 finalizuje konkurs fotograficzny
konkurs fotograficzny w Przedszkolu Publicznym nr 21 w Głogowie Głogów w obiektywie zdjęcia

Przedszkole Publiczne nr 21 w Głogowie ponownie organizuje konkurs fotograficzny „Głogów – moje miasto w obiektywie”. Do konkursu na najładniejsze zdjęcie z naszym miastem stanęło 45 dzieci z miejskich i niepublicznych przedszkoli.

– To już czwarta edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez nasze przedszkole. Cieszymy się, że wpłynęło dużo pięknych zdjęć. Inicjatywa polegała na tym, że rodzice idą z dzieckiem na spacer i robią zdjęcia w ciekawych lub ulubionych miejsc w naszym mieście. To praca dziecko z rodzicem – mówi Katarzyna Chrabańska dyrektor PP 21 w Głogowie.

Dziś komisja konkursowa wybrała najpiękniejsze zdjęcia, a wybór był niezwykle trudny.

Oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca przyznano także trzy wyróżnienia.

Finał konkursu i poznanie laureatów odbędzie się 14 czerwca o godz. 11:00 w Teatrze im. A. Gryphiusa.


Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska