Sezon zakończyli zwycięstwem!

SPS Chrobry Głogów wygrywa ostatni mecz sezonu!
mecz w siatkówkę, Agata Brudzińska Mickiewicz Kluczbork

Zawodnicy SPS Chrobry Głogów w pięknym stylu zakończyli sezon. W ostatnim domowym meczu pokonali KKS Mickiewicz Kluczbork 3:1.

Najlepszym zawodnikiem meczu został środkowy SPS Chrobry Głogów Hubert Węgrzyn.

GALERIA Z MECZU – KLIKNIJ TUTAJ

– To był dla nas dość ważny mecz, bo graliśmy o 12. miejsce w tabeli Tauron 1. Liga, o kolejne zwycięstwo i o to by miłym akcentem zakończyć ten sezon. Szczególne brawo dla chłopaków za trzeciego seta. Cieszy fakt, że pokazaliśmy charakter – mówi Dominik Walenciej trener SPS Chrobry Głogów.

Oczywiście na trybunach w Kluczborku nie mogło zabraknąć wiernych drużynie kibiców. Od Stanisława Wawrzyńczyka, środkowego SPS, głogowscy kibice otrzymali statuetkę MVP.

– Przekazałem naszym kibicom swoją statuetkę MVP bo byli bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu i zasłużyli na to wyróżnienie. Chcę im bardzo za to wsparcie podziękować, za kilometry jakie pokonali by nas wspierać – mówi Stanisław Wawrzyńczyk z SPS Chrobry Głogów.

SPS Chrobry Głogów uplasował się na 12. miejscu w tabeli rozgrywek Tauron 1. Liga. Cel jaki postawiono na początku sezonu, czyli utrzymanie – został zrealizowany.


Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska, KKS Mickiewicz Kluczbork. Grafika: SPS Chrobry Głogów