PWiK przeprowadzi prace remontowe na ul. Daszyńskiego

PWiK planuje wymianę węzła zasuw. Mogą nastąpić przerwy w dostawie wody.
Koparka prace przy ulicy Daszyńskiego w Głogowie

W najbliższy poniedziałek (21 marca) w godzinach od 8.00 do 14.00, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie planuje prace polegające na wymianie węzła zasuw na ulicy Daszyńskiego.

Wymiana została tak zaplanowana, żeby odbyła się przy okazji prowadzonych przez Gminę Miejską Głogów prac na ulicy Daszyńskiego, związanych z wymianą nawierzchni drogi oraz chodnika.

Dzięki temu unikniemy awarii tego odcinka w późniejszym czasie i konieczności rozkopywania nowej nawierzchni

tłumaczy Magdalena Ruta, specjalistka do spraw promocji w PWiK w Głogowie.

Prace będą prowadzone  21 marca w godzinach od 8.00 do 14.00. W tym czasie mogą nastąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Daszyńskiego 1-7,  13,13a, 15, Sienkiewicza 1-13, 2-18, Śniadeckich 12-18, 11-19, Norwida 3,5,7, Budowlanych 4-20 oraz Obrońców Pokoju 1,3,5,7,11. Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie PWiK przypomina mieszkańcom, że jeżeli chcą być na bieżąco z aktualnymi komunikatami dotyczącymi awarii lub planowanych prac, to warto skorzystać z darmowych powiadomień SMS. Wystarczy wysłać wiadomość tekstową (sms) na numer: 799 599 528. W  treści wiadomości należy wpisać nazwę ulicy, dotyczącej której chcemy otrzymywać powiadomienia o awariach i planowanych pracach. Na zarejestrowany telefon będą wysyłane wiadomości z odpowiednimi informacjami dotyczącymi skojarzonych ulic.

Aktualnie trwa konkurs, w którym wygrać nagrody mogą osoby korzystające z powiadomień SMS lub e-faktur. Żeby wziąć w nim udział trzeba tylko wejść na stronę www.pwik.glogow.pl/konkurssms i wypełnić formularz. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w regulaminie.

mówi Magdalena Ruta.

Źródło: PWiK w Głogowie