Pięć spotkań do końca sezonu

Ostatni domowy i cztery wyjazdowe
mecz w siatkówkę SPS Chrobry Głogów przy siatce w ataku

SPS Chrobry Głogów nie obronił własnej hali w meczu z BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Sety 20:25, 28:30, 22:25

– Po dwóch setach to my powinniśmy wygrywać 2:0, a nie przegrywać 0:2. Prowadziliśmy wysoko, a nie potrafiliśmy dotrwać w tym do końca partii. Takiego meczu jako trener jeszcze nie prowadziłem. Zespoły dziś falami robiły dużo błędów, a potem dużo punktów zdobywały. Przy naszym prowadzeniu w 1. secie zawodnik gości Galabov zagrywał jedenaście razy z rzędu. To olbrzymi przestój. Musimy wyciągnąć wnioski i walczyć dalej – podsumował trener głogowskiej drużyny Dominik Walenciej.

STATYSTYKI MECZU TUTAJ

A już w najbliższą środę (16 marca) SPS Chrobry Głogów zmierzy się na wyjeździe z drużyną ze Spały. W pierwszej rundzie to zespół SMS PZPS Spała zdobył punkty na hali Chrobrego (1:3) w meczu rozegranym 13 listopada 2021 r.

W tym tygodniu SPS Chrobry Głogów rozegra dwa mecze. Oba na wyjeździe: w środę w Spale, a w sobotę (19 marca) we Wrocławiu, gdzie zmierzy się z Gwardzistami.

Na własną halę Pomarańczowo-Czarni wrócą 26 marca. To będzie ostatni domowy mecz w tym sezonie. Po meczu u siebie z Norwidem Częstochowa głogowianie na wyjeździe powalczą z drużynami ze Świdnika i Kluczborka.

Zdjęcia: Studio Siwek. Grafika: SPS Chrobry Głogów