PWiK w Głogowie zachęca swoich klientów do udziału w konkursie

Włącz powiadomienia SMS lub uruchom e-fakturę i wygraj nagrody od PWiK w Głogowie!
konkurs PWiK w Głogowie sms plakat

PWiK w Głogowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym w trzech prostych krokach można wygrać nagrody. Wystarczy włączyć powiadomienia SMS o awariach lub/i uruchomić e-fakturę, wypełnić formularz dostępny na stronie www.pwik.glogow.pl/konkurssms, zaakceptować regulamin i czekać na wyniki losowania. Nagrodzonych zostanie 10 osób (po pięć z każdej kategorii). Zabawa trwa do 31 marca.

Dla kogo konkurs?

Konkurs kierujemy do naszych klientów. Przy czym uruchomić e-fakturę mogą tylko klienci, którzy mają podpisaną umowę z PWiK na dostarczanie wody i oprowadzanie ścieków i/lub umowę na odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych, natomiast powiadomienia SMS może włączyć każdy odbiorca, również mieszkańcy budynków wielolokalowych administrowanych np. przez spółdzielnie, gdzie dostawcą usług dostarczania wody i odbioru ścieków jest PWiK w Głogowie

mówi Magdalena Ruta, specjalistka ds. promocji w PWiK w Głogowie sp. z o.o.

W zabawie mogą brać udział zarówno osoby, które uruchomią powiadomienia SMS i/lun e-fakturę w okresie trwania konkursu, jak i osoby, które mają już włączone usługi. W obu przypadkach warunkiem jest wypełnienie formularza i zaakceptowanie regulaminu dostępnego na stronie www.pwik.glogow.pl/konkurssms.

Zyskujemy nie tylko nagrody

W konkursie nagrodzonych zostanie 10 osób (po pięć z każdej kategorii). Do wygrania są atrakcyjne gadżety PWiK w Głogowie.

Jednak uruchomić nasze usługi warto nie tylko ze względu na nagrody. Powiadomienia SMS to darmowa usługa, dzięki której nasi klienci będą otrzymywać bezpośrednio na swój telefon informacje o awariach wodociągowych, ich przebiegu i przewidywanym czasie ich usunięcia, bez konieczności dzwonienia czy szukania informacji w internacie. Natomiast przy uruchomieniu e-faktur dbamy nie tylko o swój portfel, ale także o środowisko. Dodatkowo faktura elektroniczna jest dostępna szybciej i jest łatwiejsza w przechowywaniu

tłumaczy Magdalena Ruta.

Jak uruchomić powiadomienia SMS o awariach?

Aby zarejestrować się w serwisie należy wysłać wiadomość tekstową (sms) na numer: 799 599 528. W treści wiadomości należy wpisać nazwę ulicy, dotyczącej której chcemy otrzymywać powiadomienia o awariach i planowanych pracach. Na zarejestrowany telefon będą wysyłane wiadomości z odpowiednimi informacjami dotyczącymi skojarzonych ulic. System automatycznie przyporządkuje numer telefonu użytkownika do odpowiedniego obszaru powiadomień.

Jak zacząć korzystać z e-faktury?

Klient, który ma podpisaną z PWiK w Głogowie umową na dostarczanie wody i oprowadzanie ścieków i/lub umowę na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych, powinien wypełnić oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych w formie elektronicznej. Wypełnione oświadczenie można: dostarczyć do skrzynki znajdującej się na furtce w siedzibie PWiK przy ulicy Łąkowej 52, wysłać za pośrednictwem poczty lub wysłać w formie elektronicznej na adres e-mail: bok@pwik.glogow.pl (skan lub zdjęcie).

konkurs PWiK w Głogowie sms plakat

tekst: M. Ruta, PWiK w Głogowie Sp. z o.o.