Koncert dla Seniorek i Seniorów

Klub Mayday zaprasza na koncert starych przebojów!
róża leżaca na partyturze

W imieniu Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza i Klubu MAYDAY zapraszamy Seniorów na koncert z okazji wspólnego święta – Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Koncert pt. „Być kobietą… Być mężczyzną…”

10.03.2022 godz. 16:00 Klub MAYDAY.

Bezpłatne wejściówki dostępne w Klubie Mayday.

Z programem muzycznym wystąpią: Barbara Droździńska, Agnieszka Babicz, Grażyna Komincz, Aurelia Sobczak, Marek Ravski i Aleksander Kamedulski.

– Zapraszamy Państwa w muzyczną podróż do niezwykłego, zagadkowego świata KOBIET i MĘŻCZYZN. Zagadkowości natury kobiecej nie rozwikłamy, bo wtedy świat stałby się nudny, a miłość przestałaby istnieć… Ale w ten wyjątkowy dzień gwarantujemy Państwu przeżycie romantycznego wieczoru w rytmie największych polskich i światowych przebojów – mówi Agnieszka Lewandowska kierownik Klubu Mayday.

Jakie piosenki usłyszycie?

„Być kobieta, być kobietą”, „O mnie się nie martw”, „Małgośka”, „Nie kochać w taka noc to grzech”, „O sole mio”, „Besame mucho”, „Nasza jest noc”, „Całuję Twoją dłoń madam”, „Chłopak z gitarą”, „Już taki za mnie zimny drań”, „Tango Milonga”.

Publiczność wraz z artystami będzie mogła zaśpiewać: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Kolorowe jarmarki” czy „Niech żyje bal”.

– W trakcie koncertu wybrzmią piękne, wzruszające oraz dowcipne teksty poświęcone obu płci. Jak wiadomo są różne kobiety, kobiety – „kwiaty” i kobiety – „owoce”, są też kobiety „pestki” – trudne do rozgryzienia. Jednym zdaniem Wszystko o PANIACH dla PAŃ i PANÓW – mówi Agnieszka Lewandowska.

Nadesłane przez: Klub Mayday. Zdjęcie wyróżniające: pixabay