W tym tygodniu dwa mecze

Zmiany w terminarzu! W niedzielę mecz na własnej hali.
Siatkarze SPS Chrobry Głogów walka przy siatce

Już jutro (2 marca) siatkarze SPS Chrobry Głogów rozegrają zaległe spotkanie z Olimpią Sulęcin. Będzie to mecz wyjazdowy.

Mecz z Sulęcinem to ważne spotkanie dla obu drużyn, bo dzieli je w tabeli tylko jeden punkt. Emocji więc nie zabraknie.

Z głogowską publicznością Pomarańczowo-Czarni spotkają się już w najbliższą niedzielę, gdzie na własnym parkiecie powalczą o punkty z drużyną z Siedlec.

Poprzedni pojedynek z BBTS Bielsko-Biała zakończył się wynikiem 1:3. Głogowianie urwali liderowi rozgrywek jednego seta.

Mecz był transmitowany przez TV Polsat, a na reklamach ledowych mogliście zobaczyć także logo DGL News.

Sety: 25:18, 24:26, 15:25, 21:25

Pierwszą partię bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze. Mocno zagrywali, odrzucali rywali od siatki i zmusili ich do prostych błędów 6:3. Równy poziom ataku utrzymywał Bartosz Janeczek 14:9. Bielszczanie mieli również duże problemy z przyjęciem serwisów wspomnianego atakującego 15:11 oraz Stanisława Wawrzyńczyka 19:11. SPS Chrobry do końca zachował koncentrację. Wygrał pewnie premierową odsłonę meczu do 18 – podaje Tauron 1. Liga.

W drugi set to walka punkt w punkt. W trzecim goście narzucili rytm gry i kontrolowali mecz już do końca. Głogowianie pokazali walkę i zafundowali swojej publiczności bardzo dobre siatkarskie widowisko.

SZCZEGÓŁY MECZU SPS CHROBRY GŁOGÓW Z BBTS BIELSKO-BIAŁA TUTAJ


Grafika: SPS Chrobry Głogów. Zdjęcia: Studio Siwek