Zrób zdjęcie lub napisz wiersz

Klub Batalionowy ogłasza dwa konkursy w ramach akcji „Zima w Twierdzy”

Za kilkanaście dni rozpoczynają się ferie zimowe a wraz z nimi odbędzie się kolejna akcja pt. „Zima w Twierdzy”, czyli cykl imprez popularyzujących historię naszego miasta i jego walory turystyczne, a wszystko połączone z propozycjami typowo rekreacyjnymi.

Harmonogram „Zimy w Twierdzy” już wkrótce na naszym portalu. Już teraz natomiast zapraszamy mieszkańców Głogowa do udziału w dwóch konkursach przygotowanych w ramach przedsięwzięcia.

Pierwszy odbywa się pod hasłem „Cudne zakątki Głogowa” i chodzi w nim o uwiecznienie szczególnie ciekawych miejsc naszego miasta. Drugą propozycję, zatytułowaną „Miłość Ci wszystko wy(pa albo ba)czy” należy traktować z przymrużeniem oka, a jej efektem ma być uświetnienie wieczoru walentynkowego, który odbędzie się z pewnym wyprzedzeniem, 12 lutego, w ostatnim dniu ferii.

informuje Stefan Górawski, współorganizator przedsięwzięcia.

Szczegóły konkursów w regulaminach.

Regulamin walentynkowy

Regulamin fotograficzny