ZGM ogłosił przetarg

Zobacz listę wolnych lokali użytkowych
ZGM Głogów fot. R. Mucha

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie ogłasza przetarg pisemny na wynajem wolnych lokali użytkowych.

Przetarg odbędzie się w dniu 10.01.2022 r.

Ofertę cenową (propozycję miesięcznej stawki czynszowej według stawek wynikających z poniższego wykazu) podwyższoną o co najmniej 10% wobec stawki wywoławczej należy złożyć do dnia 10.01.2022 r., do godz. 1000 w skrzynce podawczej w wejściu do siedziby Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie przy ul. Poczdamskiej 1 w Głogowie lub przesłać zeskanowaną ofertę e-mailem na adres: przetargi@zgm.glogow.pl.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 10.01.2022 r., od godz. 1030

Wolne lokale użytkowe administrowane przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie – lokale użytkowe znajdujące się przy
ul. Sikorskiego 19 (przychodnia) w Głogowie:

 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 42,20 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 17,95 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 14,85 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 42,41m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Obrońców Pokoju 26 w Głogowie. Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 18,06 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Dzieci Głogowskich 3 w Głogowie. Lokal użytkowy znajduje się w budynku parterowym o powierzchni 127,68 m². Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Przemysłowej 31 w Głogowie. Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 69,30 m2. Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.

Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Poczdamskiej 1 w Głogowie:

 • Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 100,97 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze budynku biurowego o powierzchni 22,26 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku biurowego o powierzchni 19,18 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.

Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Budowlanych 14 w Głogowie.

 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 251,49 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 63,60 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 10,90 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 20,82 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 185,40 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 9,29 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 18,27 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 35,21 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie  wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze budynku handlowo-usługowego o powierzchni 5,90 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.

Lokale użytkowe można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z przedstawicielem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie: Marceliną Bełza, tel. 503-016-155.

LINK DO PRZETARGU TUTAJ