Marka Wawel ogłosiła wyniki konkursu!

Dzieci z Domu Dziecka „Pod lipami” najlepszymi pomocnikami Świętego Mikołaja
grafika firmy Wawel na konkurs świąteczny

Marka Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” w ramach organizowanej od 13 lat akcji „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” nagrodziła aż 430 placówek opiekuńczych w całej Polsce. Wysłano do nich 65 ton słodyczy! Wśród nagrodzonych są podopieczni Domu Dziecka „Pod Lipami” w Głogowie.

W tym roku dzieci i młodzież z domów dziecka i ze świetlic środowiskowych z całej Polski już po raz drugi mogły same wcielić się w rolę Świętego Mikołaja i obdarować seniorów własnoręcznie przygotowanymi ozdobami świątecznymi. To ozdoby przygotowane przez dzieci z głogowskiego Domu Dziecka.

Dzieci i młodzież przekazały przygotowane samodzielnie ozdoby świąteczne na rzecz Domu Pomocy Społecznej „Magnolia”. W ramach podziękowań zwycięzcy – Pomocnicy świętego Mikołaja otrzymali zestawy słodyczy marki Wawel.

Do konkursu zgłosiło się ponad 50 placówek.

Jesteśmy dumni, że już po raz drugi dzieci tak chętnie dołączyły do naszej akcji. W tak magicznym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia możemy pomagać i inspirować najmłodszych do pomocy Świętemu Mikołajowi oraz pokazywać im jaką moc mają drobne gesty – mówi wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną” – Sylwia Warnecka.  


Nadesłane przez: Great Minds