Chrobry zagra z Sandecją

Mecz już w najbliższą sobotę na głogowskim stadionie. Bilety można kupić stacjonarnie oraz internetowo
Chrobry-Sandecja-plakat

W sobotę, 6 listopada Pomarańczowo-Czarni zagrają na głogowskim stadionie z Sandecją Nowy Sącz. Mecz 16 kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się o godz. 18.00.

Bilet na mecz można kupić bez wychodzenia z domu i w kilka minut. Wystarczy zarejestrować lub zalogować się na stronie www.kupbilet.pl, wybrać miejsce spośród dostępnych na trybunie i potwierdzić swoje dane osobowe. Nie trzeba drukować wygenerowanego biletu. Wystarczy przy wejściu na stadion okazać go pracownikom obsługi w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym.

Sprzedaż stacjonarna biletów prowadzona jest natomiast w punktach pośredniczących z kupbilet.pl (w Głogowie są to salony Empik) oraz w kasach pływalni Chrobry.

Bilety można kupić codziennie do dnia meczowego włącznie. Dystrybucja wejściówek za pośrednictwem kupbilet.pl i punktów pośredniczących (Empik, Kolporter) zostanie zakończona w sobotę 6 listopada o godz. 14.00, natomiast dystrybucja w kasach pływalni Chrobry w momencie rozpoczęcia meczu, tj. w sobotę 6 listopada o godz. 18.00. W dniu spotkania z Sandecją kasy stadionu będą nieczynne.

Źródło: Chrobry Głogów