Paluch w Głogowie

Klub Mayday zaprasza na koncert!
bilety na koncert Palucha w klubie Mayday w Głogowie

Już jutro! Paluch na scenie Klubu Mayday!

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!).

– Mamy dla Was specjalną ofertę! Na koncert Paluch Oficjalnie 5 biletów + 1 gratis! Promocja obowiązuje na zakup biletów stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta MOK 15.10.2021 w godzinach 12:00 do 19:30. Spieszcie się, to ostatni dzień przedsprzedaży – mówi Agnieszka Lewandowska, kierownik Klubu Mayday.

Paluch współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Tovaritch. Przedostatni album „Czerwony Dywan” odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu wydawnictwo zdążyło okryć się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy ostatniego albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk.

Poznański raper wrócił z krążkiem, który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku. Wśród gości pojawiają się dobrze znani słuchaczom KęKę, Gedz, Włodi oraz świeża krew polskiej sceny OKI.Na gramofonach w dwóch numerach rapera wsparli Dj Taek oraz Dj VaZee. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.

16 października na scenie wystąpi również GS FAMILIA, JELON, ZETGIEPE
i LIPA.

Bilety: https://ekobilet.pl/…/paluch…/450284-bilety-na-spektakl


Źródło: KLUB MAYDAY