Zjazd Sztabów WOŚP

Przedstawiciele sztabu w Głogowie wezmą udział w oficjalnym ogłoszeniu tematu jubileuszowego, 30. Finału WOŚP
31.01.2021 WOŚP Głogów

Druga sobota października to start wielkiej „finałowej” machiny. Po raz kolejny Sztab w Głogowie jest częścią tej corocznej akcji Fundacji WOŚP.

9 października odbędzie się przy okazji spotkania przedstawicieli Fundacji WOŚP i Jurka Owsiaka ze Sztabami z całej Polski odbędzie się ogłoszenie tematu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele tylko niektórych sztabów, w tym właśnie sztabu #2024 z Głogowa. Transmisja z oficjalnego ogłoszenia zacznie się o godz. 11:00 na profilu WOŚP na Facebooku. Dwa dni po ogłoszeniu celu, 11 października, ruszy rejestracja Sztabów.

W wydarzeniu reprezentować naszą miejscowość będą: Agnieszka Lewandowska – Szef Sztabu w Głogowie i Elżbieta Bączkowicz – zastępca Szefa Sztabu.

Sztab w Głogowie dziękuje za 29. Finał.

Mimo pandemii i wiążących się z nią obostrzeń, które wpłynęły m.in. na zmianę terminu zbiórki, w styczniu tego roku Sztab w Głogów zagrał jeszcze głośniej i udało się zebrać ponad 136 tys. zł. na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy – mówi Agnieszka Lewandowska, Szef Sztabu w Głogowie.

Fundacja WOŚP dzięki zaangażowaniu sztabów i zorganizowanym zbiórkom w Internecie zebrała łącznie – 210 813 830,10 PLN. Było to ponad 20 milionów PLN więcej niż podczas poprzedniego Finału WOŚP i najwięcej w historii wszystkich zbiórek „Orkiestry”.

Także w tym roku Sztab zaprasza chętnych do kwestowania. Więcej informacji na temat zapisów wkrótce.

Źródło: MOK Głogów