Przetarg na nieruchomość pod mieszkania

Prezydent: zależy mi na tym, by ten teren zyskał na atrakcyjności.
wyspa katedralna w Głogowie, google maps

Prezydent Głogowa ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Głogowie w obrębie 3 „Wyspa Katedralna”, oznaczonej nr geod. 56/16 o powierzchni 2649 m2, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00025435/0, przeznaczonej na zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Ostrów Tumski jest naszym terenem perspektywicznym. Rozwijamy budownictwo mieszkaniowe na os. Piastów Śląskich i Żarkowie. Chcemy by na Wyspie Katedralnej także powstały mieszkania dla głogowian. Zależy mi na tym by ten teren zyskał na atrakcyjności. Działka jest atrakcyjnie położona, koło budynku LOK. Po jej zagospodarowaniu, a także zagospodarowaniu działek obok, które znajdują się już w prywatnych działkach, będzie można ruszyć z infrastrukturą wokół, tak by teren był bardzo atrakcyjny. A położony jest pięknie. Jeśli dodamy, że po ukończeniu obwodnicy Głogowa ul. Kamienna Droga będzie mniej obciążona przez ruch aut, to Ostrów Tumski ma szansę stać się bardzo atrakcyjnym miejscem w mieście jeśli chodzi o zamieszkanie – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Cena wywoławcza: 550.000,00 zł netto

Przetarg odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. o godz. 10:00 w sali nr 114 Urzędu Miejskiego w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów.

LINK DO PRZETARGU KLIKNIJ TUTAJ

Zdjęcie: google maps