Są już pierwsze wnioski do Budżetu Obywatelskiego.

Promuj swój wniosek – podrzucamy bezpłatne aplikacje.
budżet obywatelski Głogów - grafika promuj swój projekt

Wpłynęły już pierwsze wnioski do Budżetu Obywatelskiego. Jest już 6 wniosków, które przejdą pierwszą weryfikację. Czekamy na następne i przypominamy, że można je składać do 31 sierpnia. Po złożeniu wniosku zachęcamy do promowania swoich projektów. Dziś podrzucamy kilka bezpłatnych aplikacji na potrzeby tworzenia grafik informujących o waszych pomysłach.

Bezpłatne aplikacje do tworzenia grafik na potrzeby promocji off i online:

  • canva – internetowe narzędzie umożliwiające tworzenie projektów graficznych. Witryna zawiera bibliotekę, w której zostają udostępniane obrazy, grafiki i fonty. Program online (www.canva.com) posiada filtry domyślne oraz zaawansowane funkcje edycyjne. Canva pozwala na korzystanie z gotowych szablonów oraz tworzenie projektów, tj. okładki książek, prezentacji czy zaproszeń od podstaw,
  • aplikacja na telefon – picsArt Photo Editor – aplikacja do edycji zdjęć i wideo z narzędziami do dodawania filtrów i różnych efektów, z integracją z siecią społecznościową. Aplikacja jest bezpłatna i oferuje zakupy w aplikacji naklejek i innych elementów graficznych,
  • aplikacja na telefon Quick Video Editor for Photo – aplikacja do nagrywania, edycji, produkcji i udostępnienia zdęć/filmów. Wystarczy jedno dotknięcie, aby wysłać swój film na Facebook, Twitter, YouTube lub Instagram. Praca ze zdjęciami jest równie łatwa, po prostu zrób zdjęcie, zastosuj do niego profesjonalne filtry (ponad 40 filtrów na żywo i liczenie), a następnie udostępnij je na Instagramie, Twitterze lub Facebooku.
  • aplikacja na telefon capcut – aplikacja do edycji wideo, która pomaga tworzyć filmy. Zaawansowane filtry i nieskazitelne efekty upiększające otwierają świat możliwości. Najpopularniejsze naklejki i czcionki pozwalają w pełni wyrazić swoje filmy. Aplikacja posiada szereg magicznych efektów.
  • aplikacja na telefon snapseed – wszechstronny i profesjonalny edytor zdjęć opracowany przez Google, który zawiera 29 narzędzi i filtrów, takich jak m.in.: naprawianie, pędzel, struktura, HDR, perspektywa. Aplikacja obsługuje pliki JPG i RAW.

Wszystkie wyżej wymienione aplikacje dostępne są w wersji podstawowej (bezpłatnej) na urządzenia android i iOS.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do Miejskiej Strefy Biznesu 603 360 880 godziny urzędowania: 8:00 – 14:00, e-mail: strefa@glogow.um.gov.pl

lub do Działu Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego 76 7265 448.
Godziny urzędowania: 7:30 -15:30.
Pomożemy!

Wnioski można składać do 31 sierpnia. Przynieś do Biura Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Głogowie lub prześlij na adres Urzędu Miejskiego w Głogowie z dopiskiem „Budżet Obywatelski”.


Grafika: K. Brzezińska, freepik