GłogoWianki 2021!

Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości zaprasza do udziału!
grafika-wydarzenia-Glogowianki-2021

Już 20 czerwca Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości zaprasza na spotykanie na Bulwarze Nadodrzańskim na głogowskim kręgu kobiet.

Poznaj aktywne mieszkanki naszego regionu i weź udział w wielu atrakcjach, które szykujemy dla Was tego dnia. W tym roku do naszego spotkania dołączą organizacje pozarządowe i instytucje z naszej okolicy.Imprezę zaczynamy na Bulwarze 20 czerwca o godzinie 16:00 – mówią organizatorki.

Będą tam czekały na Was:
👄 warsztaty rękodzielnicze
👄 koncerty
👄 happeningi
👄 pokazy
👄 kobiecy dyskusyjny open space.

Na zakończenie dnia o godzinie 20:30 – świętojański korowód.

Razem przejdziemy w kolorowych wiankach na pl. Festynowy. A tam: ognisko i obrządek świętojański, grupa bębniarska, kobieca dyskoteka pod chmurką. Śledźcie nasze wydarzenie, bo już wkrótce będziemy zdradzać więcej tajemnic. Koniecznie zaproście do wydarzenia swoje koleżanki – zapraszają aktywne kobiety ze Stowarzyszenia.

Organizatorzy zapraszają do współpracy także lokalnych przedsiębiorców.

Sprzedajesz na lokalnym ryku?Cały czas zastanawiasz się, jak dotrzeć do większej ilości klientów?Chcesz dołączy do drużyny GłogoWianek? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do pokazania tego co robisz, poprzez działanie podczas GłogoWianki 2021. Przygotuj warsztaty, animacje, pokaz, happening i zgłoś się na nas. Napisz przez messengera Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości lub zadzwoń 604 586 145.

Źródło: Miedziowe Stowarzyszenie Przedsiębiorczości