Siatkarze u prezydenta Głogowa

Prezydent pogratulował naszym siatkarzom awansu do 1. ligi
SPS-Chrobry-Glogow-na-spotkaniu-z-prezydentem-Glogowa

Dziś prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz spotkał się z drużyną SPS Chrobry Głogów by pogratulować siatkarzom awansu do 1. ligi.

Życzę Wam stabilizacji, niegasnącego zapału, by Was zawsze grono wiernych kibiców otaczało, żebyście poprzez swoją grę zarażali pajsą do sportu dzieci i młodzież. Życzę byście dużej części głogowian dawali satysfakcję z tego, że mają świetną drużynę. Wasze wyniki wpływają także na promocję naszego miasta, a promocja przez sport to duża rzecz. Dziękuję za te wszystkie osiągnięcia w tym sezonie. Możemy być z Was dumni – mówił na spotkaniu prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz.

Prezydent wręczył siatkarzom herb Głogowa wykonany z miedzi pochodzącej z Huty Miedzi Głogów oraz list laudacyjny.

 Dziękuję Drużynie SPS Chrobry Głogów

za wolę walki sportowej, tworzenie znakomitej atmosfery i emocje kibiców w drodze do awansu do 1 ligi polskiej piłki siatkowej mężczyzn.

W uznaniu osiągnięć na polu sportowym, krzewieniu kultury fizycznej, a także promocji Głogowa na sportowych arenach w Polsce, nadaję Klubowi, wykonany z głogowskiej miedzi, herb naszego miasta, który jest wyrazem mojego podziękowania za dotychczasową działalność.
Prezydent Głogowa
Rafael Rokaszewicz

Takiej drużyny chyba nie mieliśmy. Od początku naszej pracy wiedzieliśmy, że cel jakim jest awans jest do osiągnięcia. Wiedzieliśmy jak ciężko na to pracujemy i mieliśmy też z tyłu głowy, że poprzedni sezon w 1. Lidze nie był sezonem straconym. Bo była to dla nas bardzo dobra nauka i doświadczenie. Wróciliśmy w bardzo dobry stylu, najlepszym jaki może być, bo tylko dwie porażki, która też była potrzebna. Sukces jest bardzo przyjemny, ale teraz ciężka praca przed nami. I zrobimy wszystko by się w 1. Lidze utrzymać i tanio skóry nie sprzedamy. Mamy nadzieję, że na sali będziemy mogli siedzieć z kibicami. Bo wszyscy wiedzą, że jak ktoś tu przyjedzie to będzie miał ciężko, bo będzie przysłowiowy młyn na trybunie klubu naszych kibiców – mówił Dominik Walenciej trener SPS Chrobry Głogów.

O awansie SPS Chrobry Głogów pisaliśmy TUTAJ


Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska, K. Brzezińska