Remontują skatepark

Chrobry Głogów S.A. naprawia zużyte atrakcje i wymienia elementy, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu korzystających ze skateparku.
2021-04-22 skatepark Chrobry Głogów (fot. M. Kaczmarek) (6)

Na terenie skateparku Chrobrego Głogów rozpoczęły się prace remontowe, które najprawdopodobniej zakończą się w przyszłym tygodniu. Już niedługo miłośnicy jazdy na rolkach, hulajnodze czy deskorolce będą mogli skorzystać z odnowionych urządzeń.

Skatepark w Głogowie od sześciu lat cieszy się dużą popularnością wśród młodych głogowian, którzy aktywnie spędzają tam czas. Dzięki naprawom, które prowadzi obecnie spółka, znacznie poprawi się bezpieczeństwo i komfort jazdy.

W ramach remontu naprawiana jest jedna z atrakcji, która zużyła się przy intensywnej jeździe. Usunięte zostały dziurawe płyty, które zagrażały bezpieczeństwu korzystających ze skateparku – zostaną położone nowe. Zmodernizowana będzie też cała konstrukcja urządzenia. Tempo prac zależy od tego, kiedy do wykonawcy dotrze specjalna, wodoodporna sklejka – wyjaśnia Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu Chrobry Głogów S.A.


źródło: Chrobry Głogów S.A.
zdjęcia: M. Kaczmarek