Wygrali! Radość po meczu!

SPR pokonuje Piotrkowianina na własnej hali
07.04.2021 SPR piłkarze ręczni zdjęcie z meczu z Piotrkowianinem

Chrobry znów zwycięski! 3 punkty zostają w Głogowie, ale śmiało można powiedzieć, że Chrobry dosłownie wyszarpał zwycięstwo Piotrkowianinowi.

Gospodarze rozpoczęli  ładną akcją, zakończoną celnym rzutem Rafała Jamioła, ale był to jedyny moment w pierwszej połowie, kiedy prowadzili. Goście grali bardzo skutecznie w pierwszych minutach i odskoczyli  głogowianom na 3-4 bramki, które zresztą zdobywali z dużą łatwością. Nawet podwójne osłabienie drużyny z Piotrkowa pod koniec pierwszej połowy, nie ułatwiło Gospodarzom odrobienia start i na przerwę schodzili przegrywając dwiema bramkami.

Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana. Chrobry odrobił straty, ale prowadzenie zdołał zdobyć dopiero w 46’ minucie. W 50’ minucie czerwoną kartkę dostał Tylutki, a piętnaście sekund po Nim Klinger.  Mimo gry w podwójnym osłabieniu głogowianie zdołali oddać dwa celne strzały.  Walka była zacięta do ostatnich sekund, oba zespoły trafiały, ale ostatecznie to Chrobry może się cieszyć z kolejnych punktów na swoim koncie.

KS SPR Chrobry Głogów –PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski  30:29 (14:16)

Chrobry: Stachera, Dereviankin– Krzywicki 3, Grabowski 2, Zdobylak  1, Warmijak, Klinger 1, Babicz 6, Marszałek 2, Przysiek 1, Tylutki, Tilte 7, , Jamioł 6, Krzysztofik 1,

PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski:  Ligarzewski, Kot- Wawrzyniak 1, Stolarski 2, Matyjasik 1, Szopa 4, Kaźmierczak 1, Swat 6, Surosz, Pożarek, Mosiołek 5, Mastalerz 3, Sobut 3, Tórz 2, Pacześny, Rutkowski 1.


Nadesłane przez: KS Chrobry Głogów S.A. Zdjęcia: A. Starczewski