Wolny garaż podziemny

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ogłosił przetarg – zobacz.
zdjęcie garażu podziemnego 18.06.2020_os.-Żarków-w-Głogowie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ogłasza przetarg na wynajem garażu podziemnego w bloku przy ul. Folwarcznej 2-2c.

Przetarg odbędzie się 16.04. 2021 roku. Cena wywoławcza to 110 złotych netto za miesiąc.
Link do przetargu: TUTAJ

ZGM posiada także wolne lokale na wynajem. Zobacz listę lokali użytkowych wystawionych na sprzedaż:
Wolne lokale użytkowe administrowane przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej: 

Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Sikorskiego 19 (przychodnia) w Głogowie:

 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 42,20 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz  wodno-kanalizacyjną,  posiada wspólną toaletę na korytarzu.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 17,95 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, posiada wspólną toaletę na korytarzu.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 14,85 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, posiada wspólną toaletę na korytarzu.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na II piętrze o powierzchni 42,41m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się przy ul. Obrońców Pokoju 26. Lokal użytkowy znajdują się na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 18,06 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.

Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Poczdamskiej 1 w Głogowie:

 • Lokal użytkowy znajdujący się na III piętrze o powierzchni 100,97 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na IV piętrze o powierzchni 57,10 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.

Lokale użytkowe znajdujące się przy ul. Budowlanych 14 w Głogowie:

 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 63,60 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 251,49 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 10,90 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 20,82 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 185,40 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 9,29 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 18,27 m².  Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 35,21 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.
 • Lokal użytkowy znajdujący się na I piętrze o powierzchni 5,90 m². Lokal wyposażony jest w instalację centralnego ogrzewania i elektryczną. Posiada ujęcie wodno-kanalizacyjne oraz dostęp do wspólnej toalety.

Miejsce postojowe lub lokale użytkowe można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z przedstawicielem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie: p. Marceliną Bełza, tel. 503-016-155.


Zdjęcie: archiwum DGL NEWS