Będą kłaść ostatnią warstwę asfaltu

Uwaga! Zamykamy ulicę Kazimierza Sprawiedliwego dla autobusów.
25.03.2021 ul. Kaziemierza Sprawiedliwego w Głogowie remont

9 i 10 kwietnia (piątek i sobota) wykonawca remontu ul. Kazimierza Sprawiedliwego kłaść będzie ostatnią warstwę asfaltu. Dlatego też w tych dniach nastąpi całkowite zamknięcie tej ulicy dla autobusów na odcinku od Kościoła do ul. Bolesława Śmiałego. Ruch samochodów osobowych będzie utrudniony. Prosimy o ostrożność.

Zamknięcie ul. Kazimierza Sprawiedliwego spowoduje także zmianę trasy przejazdu autobusów linii 0, 1, 5, 8, 9.

🔶 Na przystanku Kazimierza Wielkiego / Łokietka nie będą się zatrzymywać autobusy linii nr 1, 8, 9 – pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku – Bolesława Śmiałego / Targowisko lub innych w pobliżu.

🔶 Linie nr 0, 1, 5, 8 i 9 zostaną przekierowane na ul. Bolesława Śmiałego, gdzie zatrzymają się na wszystkich przystankach.

🔶 Dodatkowo dla linii nr 0, 1, 5, 9 w kierunku dworca PKP i osiedla Kopernik zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek naprzeciwko sklepu Intermarche.

🔶 Na ul. Bolesława Śmiałego autobusy linii nr 1, 5, 8 i 9 będą się zatrzymywać na przystanku po przeciwnej stronie niż ma to miejsce dotychczas – autobusy będą przejeżdżać przez ul. Henryka Głogowskiego co wymusiło zmianę kierunku jazdy autobusów.

🔶 Linia nr 3 kursuje bez jakichkolwiek zmian trasy przejazdu.

Od niedzieli 11 kwietnia autobusy Komunikacji Miejskiej powrócą na normalną trasę przejazdu z uwzględnieniem przystanków przy ul. Kazimierza Sprawiedliwego.


Zdjęcie: M. Dytwińska-Gawrońska