Punkty pojechały do Niepołomic

Trener: wyszliśmy nieskoncentrowani
27.03.2021 chrobry Głogów mecz piłkarzy nożnych z Puszczą Niepołomice

W rozegranym w Głogowie meczu 22 kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry przegrał z Puszczą Niepołomice 0:2. 

Dzisiejszy mecz był taki, że nic więcej nie mogliśmy zrobić tylko dlatego, że wyszliśmy nieskoncentrowani i nieprzygotowanitrener Ivan Djurdjević po meczu z Puszczą. Przegrywamy dosyć dziwny mecz. To ta pierwsza liga, o której cały czas się mówi. W poprzednich meczach wchodziliśmy w nie bardzo dobrze, a w większości spotkań to kluczowa rzecz, aby od razu wyjść skoncentrowanym, przygotowanym i zaangażowanym. Dziwne to jest, że po takich meczach, jakie rozgrywamy na wyjeździe, nie wykorzystujemy atutu swojego boiska. Ułożył się dosyć szybko na nasze nieszczęście. Pierwsza bramka była przypadkowa. Widzimy, jakie są warunki boisk. Nie są na tyle dobre, żebyśmy dobrze popracowali w ataku pozycyjnym, który dziś chcieliśmy zastosować, a który dobrze funkcjonował w Jastrzębiu. Okazało się, że dla przeciwnika było idealne. Wykorzystał nasze błędy, zwłaszcza na początku. Daliśmy mu kilka fauli, które go napędzały, bo Puszcza jest bardzo mocna przy stałych fragmentach. Reakcja była dosyć opóźniona, zaczęliśmy grać z upływem czasu, niestety – późno. Marcel Ziemann bardzo szybko zobaczył żółte kartki po faulach, które na nie nie są. To dosyć dziwne w tym momencie decyzje arbitra, który miał podyktować faul na naszą korzyść, a tego nie zrobił. Nie ma jednak co uciekać w błędy sędziego, trzeba patrzeć na siebie. Grając jednego mniej zaczęliśmy bardziej ryzykować. Mieliśmy w niektórych momentach inicjatywę i wykreowaliśmy kilka dobrych akcji w ataku, ale dzisiejszy mecz był taki, że nic więcej nie mogliśmy zrobić tylko dlatego, że wyszliśmy nieskoncentrowani i nieprzygotowani. Sporo meczów do końca, ten niczego nie warunkuje i o niczym nie decyduje, ale dużo mówi o tym, na co musimy być uczuleni w kolejnych. 

CHROBRY GŁOGÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:2 (0:2)

0:1 Bartosz 8
0:2 Bartosz 27

CHROBRY: Leszczyński – Stolc, Bougaidis, Juraszek (46 Bryła), Ziemann, Kolenc (89 Michalczyk), Mandrysz (72 Kowalczyk), Dziąbek (46 Niski), Machaj (63 Oleksy), Banaszewski, Lebedyński.     

PUSZCZA: Górski – Czarny, Pięczek, Bartosz (46 Radionov), Tomalski (65 Rakoczy), Stefanik (78 Uwakwe), Serafin, Górski, Knap (89 Mucha), Kobusiński (89 Spławski), Hladik. 

ŻÓŁTE KARTKI: Ziemann, Kolenc, Kowalczyk – Stefanik, Czarny.
CZERWONE KARTKI: Ziemann 59 (Chrobry – za drugą żółtą). 
SĘDZIA: Daniel Kruczyński (Żywiec).


nadesłane: Chrobry Głogów S.A.