Czas na Głogów – odpoczywajmy tu!

#GłogówRekreacyjnie – już w kioskach w najnowszym wydaniu Głosu Głogowa
gazeta Głos Głogowa, projket Czas Na Głogów

Zapraszamy do odwiedzenia miejsc, które pozwolą zregenerować siły i odetchnąć. Nie trzeba wyjeżdżać z Głogowa, bo te miejsca są tuż za rogiem!

#GłogówRekreacyjnie to nowy projekt, który przygotowaliśmy dla Was razem z redakcją Głosu Głogowa i portalem My:Głogów. Dziś czas na Głogów!

Mamy już kalendarzową wiosnę, a za chwilę nasze miasto zazieleni się. Razem z zielenią i słońcem wróci chęć wyjścia z domu, spacerów do licznych parków, na bulwar, do fosy. Macie swoje ulubione miejsce? Z pewnością wiecie, gdzie pójść by odpocząć wśród drzew, wsłuchać się w szum fontann, zrelaksować przy tężni. Dziś w czasie epidemii nasze możliwości podróżowania są ograniczone, ale w Głogowie też można odpocząć. Znajdźcie miejsce wytchnienia dla siebie, pokażcie dzieciom jak piękny jest Głogów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia tych znanych Wam rekreacyjnych miejsc, ale także do tego by odkryć je na nowo. Odpoczywajmy w Głogowie, trzymajcie się zdrowo, do zobaczenia – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Mapkę z naszymi propozycjami miejsc do odpoczynku znajdziecie w najnowszym wydaniu Głosu Głogowa, a ten już w kioskach. Wyciągnijcie środkowe strony gazety i ruszcie w miasto. Bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Miejsca są Wam doskonale znane i lubicie je. Podpowiadamy, że najbliższe dni będą coraz cieplejsze! Warto więc wyjść!

Podoba się Wam pomysł? Macie inne propozycje miejsc do spędzania wolnego czasu w Głogowie? Piszcie! Zaproponujcie je innym!