Chrobry – Widzew 0:1

Trener Chrobrego: byliśmy za mało przekonani
14.03.2021 Chrobry WIdzew, CHG

W rozegranym w Łodzi meczu 20 kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry przegrał z Widzewem 0:1.

WIDZEW ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (0:0)

1:0 Robak 77 (k)

WIDZEW: Wrąbel – Grudniewski (72 Tanżyna), Tomczyk (58 Robak), Nowak, Poczobut, Mucha (58 Michalski), Gach, Kun (58 Możdżeń), Kosakiewicz, Ameyaw, Kita (89 Hanousek).

CHROBRY: Leszczyński – Stolc, Bougaidis, Praznovsky, Ziemann, Kolenc (79 Machaj), Mandrysz, Dziąbek (76 Niski), Banaszewski (79 Kowalczyk), Piotrowski (56 Bryła), Lebedyński.     

ŻÓŁTE KARTKI: Grudniewski, Kosakiewicz – Bryła. 
SĘDZIA: Łukasz Kuźma (Białystok).

Liczyliśmy, że będziemy kontynuować dobrą pracę z ostatnich dwóch spotkań. Chcieliśmy walczyć nie tylko o wynik, ale też o sposób gry, chęć, zaangażowanie i założenia. Dzisiaj byliśmy jednak za mało przekonani. Myślę, że to przekonanie zadecydowało o wygranej Widzewa. Przeciwnik też nie grał dobrego meczu. Był on brzydki i pachniało w nim 0:0. Jak jednak powiedziałem, Widzew był bardziej przekonany. Mocniej to pchał. Widzieliśmy, że jeśli ma paść bramka, to ze stałego fragmentu gry. Tak się stało. Jeśli chodzi o obronę, założenia wykonaliśmy bardzo dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy pressing ukierunkowaliśmy na połowę Widzewa, która słabiej atakowała. W przypadku ofensywy nie mieliśmy żadnych argumentów. Było dużo strat, akcji, które zapowiadały się dobrze, ale gdzieś tam się zatrzymywały. Mamy jeszcze jeden wyjazd i pracujemy dalej, bo o ile z założeniami w obronie było bardzo dobrze, o tyle w ataku jest sporo do poprawy – mówi trener Ivan Djurdjević po meczu w Łodzi.

Skrót meczu w Polsat Sport:

https://www.polsatsport.pl/film/widzew-lodz-chrobry-glogow-10-skrot-meczu_6970236/


Nadesłane przez: Chrobry Głogów S.A.