Dolny Śląsk Travel – zareklamuj swoje usługi na nowym portalu

Przedsiębiorco! Możesz zareklamować się za darmo!
DGL News

www.dolnyslask.travel.pl to nowy portal promujący potencjał turystyczny Dolnego Śląska.

Portal prowadzony jest przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, działającą wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Urzędem Miasta Wrocławia. I skierowany jest do branży turystycznej – od hoteli i gospodarstw agroturystycznych, przez producentów regionalnych, po instytucje kultury.

Z każdym dniem zgłaszają się do nas kolejne osoby i instytucje, zainteresowane dołączeniem do portalu. Wszystkie te osoby dostrzegają bezprecedensową szansę, jaką daje nasz projekt – szansę na stworzenie efektywnej i stałej współpracy w obszarze dotąd kojarzącym się głównie z konkurencją – pisze Rajmund Papiernik, dyrektor biura DOT. Nasz region jest niezaprzeczalnie wyjątkowy pod względem zagęszczenia bogatego i zróżnicowanego potencjału turystycznego. Na tym fundamencie wiele lokalnych społeczności stara się od lat budować swój dobrobyt i ekonomiczną bazę. Jednakże Państwo – doświadczeni samorządowcy i działacze społeczni – podobnie jak my, również jesteście świadomi faktu, iż sam potencjał to nie wszystko. W naszym przekonaniu podstawą działania mającego na celu stworzenie z Dolnego Śląska i jego subregionów czołowej marki turystycznej w kraju i za granicą oraz popularyzacji regionu, jako kierunku masowego ruchu turystycznego, jest informacja i współpraca. Portal jest idealną platformą do realizowania tej strategii – czytamy w informacji.  

Drodzy Głogowianie, jeśli pracujecie w branży związanej z turystyką, chcecie zareklamować smaki swojej restauracji czy kawiarni, jesteście producentami lokalnych produktów i rękodzieła – ten portal jest dla was – mówi Rafael Rokaszewicz, prezydent Głogowa. Zupełnie nieodpłatnie wasza oferta będzie umieszczona na tym portalu dolnośląskim.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Oferty ze zdjęciami i wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres: wycieczki@dot.org.pl .