Podziękowania za działalność sportową i wspieranie sportu

Wyróżniono 15 klubów, 127 zawodników,
24 trenerów oraz 34 sponsorów!
DGL News

Epidemia i związane z nią ograniczenia wymusiły na nas rezygnację z corocznej Gali Głogowskiego Sportu. Tradycyjna Gala miała w tym roku odbyć się w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa.

Okolicznościowe dyplomy dla najlepszych zawodników głogowskich klubów i stowarzyszeń sportowych zostały rozesłane.

Prezydent Głogowa, Rafael Rokaszewicz, nagrodził okolicznościowymi dyplomami 127 najlepszych zawodników, 24 trenerów oraz 34 sponsorów wspierających głogowskie kluby sportowe.

Wśród nagrodzonych znaleźli się sportowcy i trenerzy reprezentujący 15 klubów sportowych:

  1. Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Chrobry Głogów
  2. UKS Legion
  3. Głogowskie Towarzystwo Tenisowe
  4. Chrobry Głogów S.A.
  5. KS SPR „Chrobry” Głogów S.A.
  6. TC Chrobry Głogów
  7. MKS „Piast” Głogów sekcja pływanie
  8. CS Głogowski Triathlon
  9. MKS „Piast” sekcja lekka atletyka
  10. UKS Głogowski Klub Judo
  11. MKS Piast Głogów sekcja piłki siatkowej dziewcząt
  12. UKS Lions Głogów
  13. Automobil Głogów
  14. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Volley” Głogów
  15. MKS Basket „Chrobry” Głogów

Nagrodzenie Sponsorzy:

  1. „Elkor Głogów” Sp. z o.o. ul. Żukowicka 1 67-231 Żukowice
  2. USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE „GEOSPEC”
  3. MultiCreo Agencja Kreatywna
  4. Fundacja KGHM Polska Miedź S.A.
  5. Fundacja „ Polsko Niemiecka Współpraca Młodzieży”
  6. Firma BABOLAT
  7. Galeria Glogovia
  8. KIKO+ Centrum Sportowe
  9. „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie
  10. Janusz Kucharski
  11. DOM-BUD – Marzena i Dominik Dworzańscy
  12. Robotnicza Fundacja Edukacyjna
  13. Przewozy Osobowe „Karmar” Karol Marszałek
  14. Artur Korytowski
  15. Prywatna Nauka Jazdy Jacek Mordzak
  16. Firma Dieta pod drzwi
  17. SWS Invest Sp. z o.o.
  18. Przedsiębiorstwo Usługowe Krystian Dryja
  19. Fizjoterapia Wolny & Zajkowski
  20. SCOTT Sportech Poland sp. z o.o.
  21. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Arkadiusz Juras
  22. Bank Spółdzielczy w Głogowie 
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie
  24. Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane BETRON– Przemysław Paterka
  25. Eventador sp. z o.o.
  26. Fundacja „Trzy Serca”
  27. SOBOTA  Sp. z o.o.
  28. Studio Multimedialne Marcin Siwek
  29. Robogroup Robert Skoczylas
  30. Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych BUD Sp. z o.o.
  31. Usługi dla Górnictwa Sp. z o.o.
  32. KGHM Polska Miedź S.A.
  33. GPK – SUEZ Głogów Sp. z o.o.
  34. Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Zdjęcia: MKS Piast Głogów