Wspólne paczki dla seniorów

Działalność Stowarzyszenia Otwarte Drzwi wspierana przez KGHM
26.11.2020 otwarte drzwi pomaga seniorom

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi pozyskało dużego partnera do swoich działań na rzecz wsparcia rodziny – to KGHM Polska Miedź S.A.

Czy chcemy się dołączyć do akcji KGHM by wesprzeć seniorów – z taką propozycją wystąpił do nas KGHM. Oczywiście mamy osoby, które takiego wsparcia potrzebują. Połączyliśmy siły z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Domem Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”, gdzie mamy 145 seniorów. Do tego seniorzy Otwartych Drzwi to kolejne 80 osób. I od dziś do 220 osób dotrą paczki świąteczne – mówi Anna Mazurkiewicz ze Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

26 listopada, przy współudziale wolontariuszy z Wolontariatu KGHM, na seniorów Cichej Przystani czekała miła niespodzianka – paczki świąteczne z KGHM.

Dbamy o seniorów w tym trudnym czasie, chcemy trochę naszych seniorów tym świątecznym upominkiem rozweselić – mówi Waldemar Waczyński, Wolontariat KGHM Polska Miedź S.A.

To miła niespodzianka, bardzo dziękuję, życzę wszystkim, którzy o nas pomyśleli dużo zdrowia – mówi Zofia Urban z Cichej Przystani.


Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska