Głogowscy zawodnicy na podium Mistrzostw Polski w Aquathlonie

Gratulujemy medalistom!
DGL News

W piątek (6 listopada) ośmiu zawodników z Centrum Sportowego Głogowski Triathlon uczestniczyło w Mistrzostwach Polski w Aquathlonie w Rzeszowie. Głogowianie startowali bez udziału kibiców, na trybunach mogli przebywać jedynie zawodnicy i ich trenerzy.

W kategorii junior młodszy srebrny medal zdobyła Adela Piskorska – podopieczna Adriana Szajnickiego, a Filip Sobiechowski, trenowany przez Jacka Sobiechowskiego – brązowy. W kategorii młodzik brązowy medal zdobyła Olga Sawicka, którą również trenuje Jacek Sobiechowski.

Adela Piskorska zrobiła najlepszy czas pływania na dystansie 600 metrów i po rywalizacji na finiszu wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Również wśród chłopców Filip Sobiechowski nie miał sobie równych w pływaniu. Był najszybszy. Natomiast Olga Sawicka po bardzo dobrym pływaniu w konkurencji biegowej wyprzedziła trzecią zawodniczkę, stając na podium – relacjonuje Bartosz Woszczyński.

W zawodach brali też udział najmłodsi zawodnicy. W kategorii żak Michalina Opiłowska zajęła 9. miejsce, a Angela Pełech 12. Trenerami tych zawodniczek są Bartosz Woszczyński i Maciej Grembski.

źródło i zdjęcia: Centrum Sportowe Głogowski Triathlon