Maszyna ruszyła – SPS wysoko wygrywa kolejny mecz

3:0 w meczu z KS Bielawianka Bester Bielawa
04.11.2020 SPS vs Bielawa mecz siatkówki, MDG

SPS Chrobry Głogów wygrał z KS Bielawianka Bester Bielawa 3:0!

Sety: 25:15, 25:15, 25:23

Trener SPS Dominik Walenciej komentuje:

https://www.facebook.com/spschrobrglogow/videos/729316784679359

Komentarz drużyny gości:

Gratulacje dla drużyny z Głogowa, która zagrała na bardzo wysokim poziomie. Wynik spotkania może wskazywać, że było to jednostronne spotkanie. Nie można jednak odmówić naszym zawodnikom woli walki. W dzisiejszym meczu nie pomogła również sytuacja zdrowotna w drużynie. Do Głogowa nie pojechali Tomek Wierzbicki oraz Kuba Zemanek, dodatkowo z urazami do meczu przystąpili Maciek Byczek oraz Patryk Pruchniewski. Jakby tego było mało, w trakcie pierwszego seta kontuzji doznał Marcel Gromadowski. Z takim „szpitalem” trener Jarosz miał mocno zawężone pole manewru. Mimo wszystko nasza drużyna pokazała charakter i w trzecim secie była blisko przełamania. Na plus możemy zaliczyć występ młodych Kuby Kamińskiego, który kilka razy zapunktował blokiem oraz Jonasza Protaziuka (naszego juniora), który bez kompleksów wszedł na chwilę na boisko w trzecim secie i posłał asa serwisowego.Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia wszystkich kontuzjowanych zawodników. Jedziemy dalej – napisał KS Bielawianka Bester Bielawa na swoim profilu na FB.

MVP meczu został Krzysztof Antosik, kapitan drużyny pomarańczowo-czarnych:

https://www.facebook.com/spschrobrglogow/videos/787649398683155

Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska