Napisz do prezydenta – formularz w lokalnej prasie!

W najbliższym wydaniu Głosu Głogowa
i Tygodnika Głogowskiego znajdziecie formularze
DGL News

W najbliższą środę w Głosie Głogowa i w piątek w Tygodniku Głogowskim znajdziecie gotowe formularze „Napisz do prezydenta”.

Wystarczy je wyciąć, wypełnić i wrzucić do jednej z dedykowanych urn: w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12).

Trwa coroczna akcja „Porozmawiajmy o Głogowie”. Gdyby nie epidemia prezydent Rafael Rokaszewicz spotkałby się, jak to robi od początku sprawowania swojej funkcji, z mieszkańcami na osiedlach. Ale plany pokrzyżowały obostrzenia epidemiczne. Dlatego – można napisać do prezydenta.

Grafika wyróżniająca - Porozmawiajmy o Głogowie, napisz do prezydenta
Grafika wyróżniająca – Porozmawiajmy o Głogowie, napisz do prezydenta

Wniosek można wypełnić on-line

FORMULARZ JEST TUTAJ

Formularze dostępne są również w formie papierowej. Znajdziesz je w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12). Wypełniony formularz wrzuć do specjalnie dedykowanej urny. Pamiętaj, że kwestionariusz jest anonimowy!

2020-10-26-Porozmawiajmy-o-Glogowie-napisz-do-prezydenta-urna-w-Ratuszu-1

W najbliższą środę w Głosie Głogowa i w piątek w Tygodniku Głogowskim znajdziecie gotowe formularze „Napisz do prezydenta”. Wystarczy je wyciąć, wypełnić i wrzucić do jednej z dedykowanych urn: w Ratuszu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jedności Robotniczej 15) i wszystkich jej filiach (ul. Mieszka i 15, ul. Budowlanych 10 oraz ul. Perseusza 12).

Zdjęcia: K. Brzezińska, Grafika: K. Brzezińska